"Vážení návštěvníci, na této stránce budou postupně zadány provozovatelem těchto stránek filmy, seriály, reklamy a zábavné pořady ve kterých se prezentuji. Všech svých rolí si velice vážím a každou z nich beru jako osudovou."

Filmy a seriály:


V dobách mých studiích na herecké škole jsem působila ve studentských filmech FAMU ve spolupráci s uměleckou agenturou Mirky Hyžíkové, se kterou stále spolupracuji.

Reklamy:


Jako herečka jsem také vedena v agentuře Unifis Pro, kde jsem na jednom z castingů zaujala pana režiséra Jiřího Vejdělka a byla obsazena do hlavní role uklízečky v reklamním spotu pro TV Nova "Vy jste naše hvězdy".

Další příležitost jsem dostala v projektu "Dawers", v reklamě na whisky.

Castingu se ujala agentura Stop casting a mne byla svěřena role barmanky.

Další roli jsem ztvárnila v reklamě Benylin - role Pineapple.

Zábavné pořady a divadla:Než jsem se začala věnovat herectví, studovala jsem zpěv - obor Populární hudba. Nazpívala jsem 8 CD - "To byly hity".

V pořadu Jana Krause zazněla píseň "Romantická" z repertoáru zpěvačky Y. Simonové - ukázka v mém podání (natočeno ve studiu Aplaus Peterka a spol.).

Ve studiu Cobra Slávka Jandy vznikla píseň složená pro mne pod názvem "Dům v srdci", hudbu i text složil Samir Hauser - ukázka. Mohu tedy herectví spojit i se zpěvem.

V kolonce kontakty je na mne uvedené spojení. Prosím o kontaktování pouze vážnými a seriózními zájemci.
Děkuji za vaše nabídky.

df